Registracija į Kronodesign konferenciją

(*) pažymėtus laukus būtina užpildyti.
Prašome įrašyti savo vardą.
Prašome įrašyti savo pavardę.
Prašome įrašyti savo el. pašto adresą.
Invalid Input
Invalid Input
Konferencijos
KRONOSPAN - tai medienos plokščių gamybos lyderis pasaulyje. Kompanija buvo įkurta 1897 m., šiuo metu veikia daugiau nei 40 gamybos taškų visame pasaulyje. Kronospan produkcija naudojama visur, pradedant grindų danga bei baldų gamyba ir baigiant karkasinių namų statyba. Ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leidžia Kronospan pasirūpinti kiekviena smulkmena. Oficiali Kronospan svetainė: http://www.kronospan-worldwide.com/
Sveiki atvykę į Kronodesign pasaulį. Tai, ko jums reikia. Tada, kada jums reikia. Jokių išlygų.

Kronodesign ambasadorius visame pasaulyje Paul Duddle sako: "Kronodesign komanda praleido dvejus metus siekdami suprasti, ko tiksliai dizaineriams ir baldų gamintojams visame pasaulyje reikia kalbant apie tendencijas, medžiagas bei procesus. Visos įžvalgos iš šios komercinės žvalgybos buvo sudėtos į Kronodesign linijos katalogą, suteikiant dizaineriams ir baldų gamintojams prieigą prie visko, ko jiems reikia, kada jiems reikia, kad ir kur jie bebūtų."

Kronodesign kataloge pristatoma geriausių Kronospan produktų ir dekorų paletė interjerui su išsamiomis specifikacijomis, charakteristikomis bei deriniais. Visa ši informacija taip pat pateikiama skaitmeniu formatu diske su pilna nuotraukų galerija, kurią galima įkelti, dalintis bei naudoti trimatėje dizaino programinėje įrangoje.

Kronodesign linija: Naujienos

Tai naujausių pasaulio mados tendencijų įkvėpta išskirtinė linija, kurią sudaro 172 dekorai. Ypatinga naujiena - toks pat dekoras ant skirtingų medžiagų: drožlių plokštės, HPL, LHDF, stalviršio.

Pristatymas: Greitai ir nedaug

Būsite supažindinti su Kronodesign linijai veikiančia Express programa - pristatymas per 48 val. Sužinosite apie galimybę užsisakyti medžiagas nedideliais kiekiais (po 1-2-3 lapus).

UAB Trukmė: Viskas iš vienų rankų

UAB Trukmė - oficialus Kronospan atstovas Lietuvoje ir jūsų partneris. UAB Trukmė užtikrins, kad gautumėte tikslią informaciją apie Kronodesign linijos prekes ir kad norimos prekės pasiektų jus kaip įmanoma greičiau.

Verta Dalyvauti!

Konferencijos metu jūs būsite supažindinti su medienos plokščių gamybos lyderio Kronospan veikla. Sužinosite viską apie Kronodesign liniją, siūlomas ypatingas naujienas bei galimybes įsigyti visas norimas žaliavas greičiausiu ir patogiausiu būdu iš vienų rankų.

Praėjusios Konferencijos

UAB "Trukmė", Kaunas - 2014 05 09. Dėkojame dalyvavusiems!

Kronospan
A leader, not a follower